Južná trieda 2/A, Košice, Slovenská republika
Pon - Štv : 08.00 - 16.30, Pia: 08:00 - 15:30

Kariéra vo VaV | LEKTORKA KURZU MANIKÉR

Popis pracovnej pozície

Náš lektorský tím v kurzoch krásy rozširujeme o lektorku manikérok.

Druh pracovného pomeru živnosť alebo dohoda
Náplň práce

– ošetrovanie a starostlivosť o ruky a nechty,

– poradenstvo pre starostlivosť o ruky a nechty,

– masáž, peeling, aplikácia masiek a zábalov,

– tvarovanie (strihanie, brúsenie, úprava) nechtov pomocou ručných nástrojov a prístrojov,

– tvorivé zdobenie a maľovanie nechtov,

– modelácia nechtov prostredníctvom mokrej a suchej/japonskej/SPA/HOT/detskej a pánskej manikúry/gélom a akrylom

Požiadavky

Vzdelanie:

stredné odborné vzdelanie

osvedčenie o kvalifikácii Manikér

Lektorská spôsobilosť:

nutná prax v oblasti aspoň 2 roky

skúsenosti s lektorovaním kurzov/školení manikérok výhodou

osvedčenie Lektor výhodou

Plat 6,50 - 9,00 €
Nástup dohodou
Miesto výkonu práce Prešov
Ďalšie informácie

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný životopis s fotografiou na e-mailovú adresu vyberove@vav.sk.

Kontaktná osoba: Mgr. Marta Klimovič Bojkasová, 0948 956 787